Znajdź tanie ubezpieczenie domu lub mieszkania w Szczecinie

Nie ulega wątpliwości, że w współczesnych czasach wiele osób żyje na kredyt. Kredyty hipoteczne i pożyczki stanowią teraz niemalże immanentną cząstkę naszego żywota. Od pewnego czasu w Polsce działa wiele banków i każdy z nich mami innym kredytem, naturalnie na nader przyciągających warunkach. A czy faktyczności te kredyty bankowe są takie lukratywne.

Wprawdzie od kilku lat egzystuje w Polsce ustawa, która reguluje wysokość oprocentowania kredytu, tak aby nie wynosił on więcej niż bodaj 20 %, to jednak i tak mnóstwo instytucji finansowych znalazło sposób na wzbogacenie się na udostępnianiu kredytów, w taki sposób, że doliczają do pożyczki wiele zapłat manipulacyjnych, które pogłębiają faktyczny koszt pożyczki z instytucji pozabankowej . Te należności manipulacyjne to między innymi pojedyncza dywidenda, która może wynosić maksymalnie pięć procent, comiesięczne ubezpieczenie domu, które może wynosić nawet pięć procent w skali roku, które jest ubezpieczeniem banku przed niemożnością spłacenie przez klienta kredytu, między innymi w przypadku straty pracy, choroby lub trwałego inwalidztwa i w takim razie ubezpieczający będzie płacić raty, jednorazową opłatę administracyjną za rozpatrzenie wniosku, przygotowanie i nawiązanie umowy a to wszystko składa się na realną roczną stopę oprocentowania, która może dojść nawet 30 procent.

Nasz agent ubezpieczeniowy oferuje ubezpieczenie domu w najniższej cenie – Szczecin

Zatem zanim zdecydujemy się na kredyt w jakimś konkretnym banku, poprawnie jest zapytać pracownika banku o RRSO, aby poznać faktyczne oprocentowanie i koszty kredytu. Wszakże częstokroć RRSO jest wyliczana maleńkim drukiem u dołu strony umowy, ale mało kto kieruje na to atencję.

Czyżby tradycyjne zakupy indywidualne przeszły już do lamusa? Najwidoczniej tak skoro wciąż powstają nowe serwisy zakupów grupowych.

Mania promocji i obniżek dosięgnęła również sfery internetu. Teraz za pośrednictwem specjalnych serwisów zakupowych można kupić nie tylko karnet na fitness, kolację dla dwojga czy kubek ręcznie malowany ale również samochód lub kredyt. Na pomysł by aukcje grupowe przenieść do sektora finansów wpadł niedawno Alior Bank. Bank na swoim serwisie internetowym uruchomił możliwość zapisów do wniosku kredytowego. Przedmiotem aukcji grupowej był kredyt gotówkowy. Kredyt można było przeznaczyć na dowolny cel. Aukcja polegała na tym, że do końca jej trwania miała się uzbierać pewna grupa chętnych. Osoby te miały wyrazić zgodę na zaciągnięcie kredytu konsumpcyjnego w tym banku na określonych warunkach. Jeśli limit osób się uzbierał przechodzono do sporządzania umowy kredytowej. Dzięki temu, że kredyt jednocześnie był udzielany kilkunastu osobom, ryzyko nie wypłacalności było dużo mniejsze. Ponadto bank nie ukrywajmy sporo na takiej aukcji zarobił. Dlatego też, każdy kto przystąpił do wniosku o kredyt otrzymał kredyt na specjalnych promocyjnych warunkach.

Dzięki nam znajdziecie Państwo najtańsze ubezpieczenie swojego mieszkania w Szczecinie

Po pierwsze obniżeniu uległo oprocentowanie kredytu, po drugie bank pozwolił wybierać klientom czy chcą zakupić kredyt z ubezpieczeniem mieszkania czy też nie ( do tej pory wykup polisy był warunkiem koniecznym do otrzymania kredytu). Po trzecie zdolność kredytowa wymagana do otrzymania pozytywnej decyzji kredytowej dl kredytobiorcy była liczona mniej rzetelnie co oznacza, że o kredyt mogły się ubiegać osoby, które do tej pory miały problem z uzyskaniem kredytu gdziekolwiek. Jak na razie Alior Bank to pierwszy i jedyny do tej pory bank, który zdecydował się na taki krok. Czy aukcje grupowe i oferty zniżkowe przyjmą się w sektorze usług i produktów finansowych czy może inne banki nie zdecydują się na podobny krok?

Wszystkim mieszkańcom Szczecina i okolic polecamy naprawde dobrego agenta od ubezpieczeń. Wejdź na poniższą stronę i zobacz jakie ubezpieczenie domu lub mieszkania ma dla Ciebie dobry agent ubezpieczeniowy Szczecin.

Znam.szczecin.pl