Myjnia samochodowa – nowy startup w Szczecinie

Budynki drewniane przez wiele osób są w wyższym stopniu lubione i poważane od tych tradycyjnych murowanych. Przynajmniej przez osoby, które całe swoje życie spędziły w bloku. Nie miały przyjemności obcowania z naturą. Dlatego dom drewniany ma być dla nich jedynie odskocznią od szarego życia.

Z tego względu na działce nad morzem chcą postawić oczywiście domy drewniane w lekkiej zabudowie  w zastępstwie murowanych. Tym bardziej, że wewnątrz, nie musi być on wykończony wyłącznie drzewem, co nie wszelkiemu się podoba. Może prezentować się tradycyjnie,a niemniej uciecha z mieszkania w takim domu drewnianym nawet przez kilka tygodni w czasie wakacji jest nieoceniona. Budowa domu drewnianego nie jest tańsza niż domu murowanego. Co oznacza, że niekiedy po prostu z własnymi marzeniami zwycięża strona praktyczna. Poniektórzy nie dają się jej jednak zbałamucić. Być może właśnie z uwagi na powrót do przyrody coraz więcej osób buduje także domy kanadyjskie, jako docelowe, które sa jednakowoż domami drewnianymi.

myjnia samochodowa
myjnia samochodowa

Technologia szkieletowa, w której są one budowane ostatnimi czasy stała się niezwykle popularna. Nie wszyscy są nadal przekonani do tych założeń, ale już tylko nieliczni wierzą w mity o domach drewnianych. Bo przecież nie składają się one niczym domki z kart. Ale Polacy to jednak tradycjonaliści. Wprawdzie cenią nowości, to jednak zachwycają się nimi u innych,a kiedy sami budują domy preferują utarte rozstrzygnięcia. Dlatego w zamian domów drewnianych preferują te murowane. Tym bardziej, że nie może ich do zastosowania nowych technologii namówić choćby niższa cena, bowiem niestety wydatki budowy owego domu drewnianego są jednakowo gigantyczne co domu murowanego.

Nie tylko domy mieszkalne są wykonywane z drewnianych podzespołów. Także coraz częściej firmy oraz małe hale. Dokładnie w tej samej technologii szkieletowej powstała w ostatnim czasie myjnia ręczna w Szczecinie – Czystko.eu .