Michał Wiśniewski na salonach

O czerwonowłosym Michale Wiśniewskim jakoś od dawna  jest cicho. A jeszcze kilka lat  temu piosenkarz  często gościł na okładkach kolorowych pismy  czy w telewizji.  Ba, miał on nawet swój własny program telewizyjny  typu realisty show.
Właściwie każdy czytelnik prasy wiedział, co słychać u Michała Wiśniewskiego. A to wydał płytę za 5 zł, s to dał koncert charytatywny,  zaprosił matkę do siebie na święta, poznał swojego brata i jego rodzinę,  rozstał się z jedną kobietą, ożenił się z inną, spłodził kolejne dziecko  czy wygrał rozprawę sądową. Jednak  coraz ciszej było o dokonaniach estradowych  Michała Wiśniewskiego czy zespołu Ich Troje. Trudno się dziwić, w końcu znów potrzeba chłopakom nowej wokalistki.

Ale pomimo tego, że o zespole Ich Troje jest cicho, to ponownie zaczyna się mówić o Michale i to w kontekście jego nowej miłości. piosenkarz Michał Wiśniewski już jakiś czas temu  przyznał się, że spotyka się z nową kobieta i podczas ostatniej gali bokserskiej, tej samej, na której Krzysztof Włodarczyk obronił swój pas, Michał przyprowadził swoją wybrankę na salony. Nową miłością wokalisty okazała się Dominika Tajner, czyli córka byłego trenera Adama Małysza. Para podczas walki „Diablo” nie szczędziła sobie czułości, pocałunków i przytulańców. Czy będzie z tego kolejny  ślub i kolejne dzieci?  W końcu pozostały jeszcze miejsca na świecie, w  którym Michał Wiśniewski nie mówił sakramentalnego „Tak” i znajdzie się jeszcze kilka nietypowych imion dla dzieci z nową wybranką serca.