Konkursy na forum o kredytach

Ciągle nie mogę znaleźć złotego środka do rozwinięcia na dobre mojego forum o kredytach. Niby wszystko tam jest i codziennie są nowe aktualizacje jednak ciągle nie mogę przełamac pewnej bariery dziennych odwiedzin. Pomyślałem o tym, że może warto w celu promocji zrobić jakieś konkursy na forum o kredytach.

Ja wiem, że to może mieć tylko krótkotrwały efekt jednak chyba warto zaryzykować żeby przełamać tą barierę o której wspomniałem wcześniej. forum o kredytach pozabankowych bez bik musi mieć coś ciekawszego od konkurencji żeby przyciągnąć uwagę rzetelnych internautów, którzy będa tam pisać i dzielić się swoimi opiniami na tematy związane z finansami. Nie jest łatwo ściągnąć prawdziwych pasjonatów od spraw finansowych, ale jeśli uda się ich skusić konkursami to może powstać bardzo ciekawa i zżyta społeczność ludzi znających sie na kredytach, pożyczkach i nie tylko. Czasem można tam tez dodac działy luźniejsze takie jak sport i muzyka.

Wiem, że z takimi gadżetami nie mozna przesadzać bo to w końcu forum o kredytach pozabankowych bez bik (Indicator.com.pl), ale jak trochę uda się tym ściągnąć więcej chętnych to na pewno nie zaszkodzi. Ważne jest także , aby mieć wysokie pozycje w wyszukiwarkach na ważne słowa związane z kredytami i ogólnie narzędziami finansowymi bo to także pozwoli nam napędzić nowych użytkowników forum. Myślę jednak cały czas jakie zrobić konkursy i jakie nagrody do wygrania żeby być bardziej atrakcyjnym niż inne serwisy i forum o kredytach. Trzeba mieć specjalne promocje żeby każdy kto do nas wejdzie chciał częsciej zaglądać i w dodatku polecał nasze forum o kredytach kolejnym, a najlepiej wśród swoich wszystkich znajomych.