Super recenzje

Znalazłem super stronę i zamierzam napisać na niej super recenzję kilku portali i serwisów internetowych. Od jakiegoś czasu mocno mnie te tematy interesują i badam je całymi godzinami. Niektóre są fascynujące, a niektóre wyjątkowo prymitywne.

W naszym polskim internecie dominuje raczej ta druga opcja bo rzadko zdarza sie portal naprawdę ambitny i wartościowy. W większości strony internetowe prowadzą totalni małolaci, którzy próbują wciskać wszystkim jakieś darmowe i nie do końca uregulowane prawnie pliki. Na takie beznadziejne produkcje to nawet szkoda pisać recenzje bo i tak nikt tego nie będzie czytał. Jeśli już poświęcić czas na to żeby pisać to oczywiście zrobić to z głową i na zasadzie dobrej rady oraz ciekawej dyskusji. Portale gdzie jest darmowa muzyka, filmy oraz gry najlepiej od razu pominąć i pisać o takich tematach jak biznes, banki i kredyty bo to może wygenerować niezłą kasę w przyszłości.

Tutaj sprawa zaczyna być już bardziej poważna i nie ma co pisać po łebkach bo to muszą być już naprawdę rzetelne i poparte wiedzą recenzje (Musiconline.com.pl). Żeby zgłębić taką tematykę to trzeba poświęcić na to naprawdę sporo czasu i czytac na bieżąco fachową pracę oraz wszystkie dostępne źródła w internecie. O muzyce i filmach może pisać każdy natomiast o sprawach finansowych trzeba sobie przygotować dobre zaplecze z którego możemy czerpać dane oraz wskaźniki ekonomiczne. Bez tego będziemy tylko teoretykami bez kwalifikacji i na pewno nikt nie będzie poważnie traktował naszych felietonów i artykułów. Muszą one być też obiektywne i bez żadnych naleciałości. Każdy kto będzie czytał takie recenzje będzie musiał od razu odnieśc wrażenie, że pisał to zawodowiec, a nie zwykły amator, który przeczytał kilka artykułów i zrobił z nich streszczenie.