Muzyka, konkursy i prywatki

Urządzając taką prywatkę, do której każdy z uczestników ma jakiś wkład, powinno się jeszcze dodać listę osób, które zobowiążą się do pomocy w sprzątaniu mieszkania następnego dnia, bo gospodarz imprezy może pozostać z całym bałaganem sam. Jak jest prywatka to są konkursy i muzyka, a potem pozostaje bałagan.

Każdy zaproszony powinien przynieść coś do postawienia na stół, lub wszyscy razem złożyć się na gotowe jedzenie i przekąski. Wszystko zależy od tego, co kto lubi. Niektórzy na przykład lubią spędzać takie wieczory na tak zwanego „krzysia”, podając się za czyjegoś bardzo ważnego przyjaciela. Bywa różnie. Jednak najfajniejszą formą spędzanie sylwestrowej nocy, jest połączenie obydwu tych możliwości. Ja jak jestem na jakiejś imprezie to mnie tam zawsze najbardziej interesuje muzyka i to co można wypić.

Lubię się bawić i napić dobrego trunku jednak najbardziej lubię jak jest fajna muzyka rockowa polecana na forum (Rockowisko.pl).  Przed północą, zanim wszyscy zaczną sobie składać noworoczne życzenia, warto pobawić się na otwartej dla wszystkich imprezie, zorganizowanej w jakimś specjalnym punkcie naszej miejscowości, lub spotkać na wspólnym oglądaniu pokazu sztucznych ogni. A ja już zawczasu życzę Wam szczęśliwego Nowego Roku!