Konkursy, promocje i sport

Nadciąga zima, piłkarze jak i większość zawodników innych dyscyplin sportowych udaje się na zasłużoną przerwę. Pomału kończą się letnie konkursy, promocje i sport.

Jednak do życia budzi się, z letniego snu, wiele innych, równie interesujących, jak np. sport komentowany na forum. Jedna z nich realizowana jest na skoczni. Składa się z dwóch serii, do tej drugiej przechodzi trzydziestu najlepszych zawodników. Mamy tam kilku swoich reprezentantów, jednego szczególnie się wyróżniającego. Tak, oczywiście są to skoki narciarskie. Kilka lat temu pewnie niewielu z nas zdawało sobie sprawę z istnienia tej dyscypliny. Dzisiaj skaczą juz nawet dziewczyny.

Sławę w naszym kraju zyskała ona w momencie, kiedy swoje pierwsze sukcesy zaczął w niej odnosić nasz reprezentant, Adam Małysz. Ten niepozorny, niski, (wtedy jeszcze) chłopak zaczął pokazywać, że można. Charakterystyczny wąsik sprawił, że stał się postacią rozpoznawalną. Oprócz jego sukcesów na długo zapamiętamy również dietę, którą to nasz mistrz zwykł się kierować, a była to bułka z bananem. Postać niezwykle barwna, jak najbardziej pozytywna, która wniosła do naszego życia tyle radości, jak niewielu innych sportowców. Nawet muzycy dzisiaj pisza piosenki o Adamie.