Konkursy, anonse i opisy na gg

Kiedy wszystkie codzienne sposoby poszukiwania drugiej połówki zawodzą – możemy skorzystać z niekonwencjonalnych metod. Możemy wykorzystac do tego celu konkursy, anonse i opisy na gg.

Czasami szczęściu trzeba odrobinę pomóc, umieszczając na przykład ogłoszenie w anonsach towarzyskich albo ustawiając sobie odpowiednie opisy na gg dostępne w internecie (Gadu-opisy.pl). Skorzystać możemy z różnych dostępnych form. Te tradycyjne – drukowane – raczej przeznaczone są dla osób starszych, ze względu na sposób ich publikacji. Niewielka ilość młodych ludzi kupuje gazety z ogłoszeniami matrymonialnymi, dlatego tym, przed którymi jeszcze kawał życia, a źle czują się będąc samotni – polecam internetowe ogłoszenia towarzyskie. Stron umożliwiających założenie swojego własnego profilu i dodanie krótkiej informacji o swojej osobie istnieje całe multum.

Coraz więcej singli zaczyna również z nich korzystać, więc nasza szansa, że poznamy kogoś interesującego znacznie wzrasta zwłaszcza jeśli dodamy do tego nasze opisy na gg. W naszym kraju coraz bardziej popularne stają się tzw. „szybkie randki”. Polegają one na tym, że o ustalonym terminie, w ustalonym miejscu, spotykają się osoby wolne. Każda z nich ma trzy minuty na porozmawianie z drugą osobą, a po tych trzech minutach przenoszą się do następnej.