Konkursy i nagrody za darmowe mp3

Biznes internetowy wcale nie jest taki łatwy i piękny. Zdarzają się chwile, kiedy trzeba mocno uważać tak jak przed chwilą.
No to mieliśmy dzisiaj na prawde poważny atak na nasze serwisy internetowe.

Okazało się, że mieliśmy dużo szczęścia i o mało brakowało, a ktoś by nam rozwalił wszystkie nasze portale i strony. Był jednak na tyle nie ostrożny, że zrobił błąd i jedną stronkę uszkodził wcześniej i tym samy dał nam sygnał, że coś jest nie tak i należy szukac przyczyny.
Trochę mi to popsuło plany bo właśnie miałem zacząć uruchamiać moje konkursy i nagrody za najlepiej przedstawione darmowe mp3. Ja akurat oczekiwałem na pierwszy odzew i nadesłane darmowe mp3 po to, aby zacząć konkursy i fundować nagrody.

Może aż tak strasznie mi to nie przeszkodziło, ale jednak zawsze wyrwało z zaplanowanych zajęć i opóźniło start projektu na pełne obroty. Atakami zajął się szybko mój główny admin i udało mu się opanować sytuację więc mogę dalej planować i promować moje konkursy na najciekawsze darmowe mp3. Zakupiłem juz nawet super nagrody i czekają na zwyciężców. Są to ciekawe gadżety i nawet nie tanie, więc będą atrakcyjnym kąskiem. Dla mnie to także dobry sposób na zarabianie pieniędzy w czasie gdy panuje globalny kryzys. Konkursy jednak mają to do siebie, że przyciągają ludzi łasych na nagrody. Dzięki temu mogę uprawiać ulubiony sport i słuchac ulubionej muzyki.