Konkursy i życzenia w internecie

Za każdym razem, kiedy ludzie składają mi życzenia, to każdy życzy zdrowia.A ja lubie też konkursy i życzenia w internecie.
Podobno, jak jest zdrowie, to reszta też będzie.

Przed sylwestrem moja koleżanka urządzała przyjęcia, tak abyśmy w starym roku zdążyli się spotkać, bo ostatni dzień roku każdy spędzał gdzie indziej. Ja miałam w planach pięciodniowy pobyt w Paryżu i niesamowicie cieszyłam się z tego wyjazdu. Jednak przyjęcie pokrzyżowało mi plany. Samo w sobie było super i nie można mu nic zarzucić. Goście dopisali, była miła atmosfera, a jedzenie było rewelacyjne. Bawiliśmy się do rana. Ja jednak wypiłam zbyt dużo alkoholu i uparłam się na koniec, że wrócę do domu spacerkiem.
To był błąd bo jednak chyba naprawdę wolę fajne konkursy i życzenia w internecie (Konkursy.info.pl). Ten mój spacerek skończył się ostrym przeziębieniem. Z Paryża nici. Na szczęście moi rodzice dali się namówić, więc wyjazd się nie zmarnował.

A ja myślałam, że spędzę sylwestra oglądając filmy, albo grając w gry na komputerze, które pozostawił mi kiedyś mój brat. Sama byłam sobie winna. Jednak moi przyjaciele postanowili troszkę pozmieniać swoje plany i 31 grudnia zawitali do mnie. Dobrze wiedzieli, że nie jestem przyszykowana na imprezę, więc wszystko zorganizowali, od jedzenia do dekoracji. A żeby nie było mi smutno, że jestem jedyną w piżamie to cała reszta też się przebrała. Sylwestrowe piżamaparty było rewelacyjne.