Konkursy sms

Mój chłopak był wielkim fanem sporty. Uwielbiał także wszelkie konkursy sms dla kochających nagrody. Poznałam go na zawodach. Biegliśmy razem w jakimś konkursie. Z racji tego, że sport jest moim całym życiem, rozumieliśmy się bardzo dobrze. Nasza znajomość trwała już od trzech lat.

Moja babcia twierdziła, że tylko dlatego tak dobrze się dogadujemy, bo spędzamy z sobą bardzo mało czasu. Nie da się ukryć, że treningi oraz konkursy sms pochłaniały nam sporo czasu. Mama zaś twierdziła, że oboje mamy sportowe dusze i poważne nieporozumienia nam nie grożą. Pod czas ostatniego maratonu ja nie pobiegłam, bo miałam kontuzję. Za to bardzo żywo kibicowałam. Moim jedynym zadaniem było zrobienia zdjęć. Aż do tego dnia wydawało mi się, że potrafię robić zdjęcia.

Jak się miało okazać, myliłam się. Przez cały czas robiłam różne zdjęcia. Akurat nie swoim aparatem tylko Marcina i efekt był opłakany. Jego aparat był mi jeszcze całkowicie obcy. Nie zauważyłam, że przestawiłam coś w opcjach. Po powrocie do domu okazało się, że żadnych zdjęć nie ma. Tzn są ale prawie nic na nich nie widać. Czułam się, jak idiotka. Na szczęście w internecie było co nieco. Było mi przykro, że Marcin nie miał zdjęć z wręczania medali, bo zajął miejsce na podium. Na całe szczęście on nie miał mi tego wcale za złe.