Dobre konkursy

Czas na przedstawienie wszystkim najnowszego portalu z konkursami sms. Tym razem moja kolekcja powiększyła się o serwis konkursowy związany z wielkim portalem ogólno tematycznym.

Udostępnili mi jedną poddomenę na której zainstalowałem skrypt i odpowiednio go skonfigurowałem. Teraz zamieszczam tam opisy dobrych i ciekawych konkursów znalezionych w zasobach internetu. W planach oczywiście jest organizacja własnych konkursów sms. Tak tylko na początek wrzucam tam te linki do obcych stron tylko po to, aby serwis żył i się rozwijał.

Po za tym łatwiej go promować gdy jest na bieżąco aktualizowany. Myślę, że za jakieś dwa może trzy tygodnie uda mi się w pełni wystartować i wtedy sami przekonacie się ile warte są moje konkursy (Konkursy.duno.pl). Założę się, że będziecie zszokowani, gdy zobaczycie jakie tam są nagrody do wygrania. Najwyższy czas wystartować i konkretnie rozdawać nagrody dla zwycięzców. Oby ich było jak najwięcej każdego dnia i niech gra muzyka.

Tags: , , , , ,

This entry was posted on Sunday, November 2nd, 2008 at 3:02 pm You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

*